آنالیز بازی لستر منچستر یونایتد در سایت وان ایکس بت (1xbet)

لستر سیتی در حالی به آخرین بازی لیگ برتر میرود که نیاز دارد تا برنده شود تا بتواند جایگاه خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان به دست آورد. آنها رتبه پنجم هستند و با یک امتیاز کمتر پشت حریف خود را در این بازی، منچستر یونایتد. لستر می تواند این مسابقه را مساوی کند و هنوز هم در رتبه چهار باقی بماند، اما تنها اگر چلسی در خانه به Wolverhampton  ببازند. آنها برای بازگشت به لیگ قهرمانان در سال 2020 بخوبی نگاه میکنند. آنها رتبه سوم پشت سر لیورپول و منچستر سیتی بودند، اما فرم آنها در ماه های اخیر کاهش یافته است. آنها از ۱۰ بازی گذشته تنها ۱۲ امتیاز کسب کردند. فرم بد دلیل اصلی از دست دادن امتیاز آنها بوده است. آنها دو بازی گذشته خود را باخته اند و در ۵ بازی خارج از خانه بعد از بازگشت لیگ تنها ۲ امتیاز کسب کرده اند و ۷ گل دریافت کردند. فرم آنها در بازی های خانه بهتر است و در سه بازی ۷ امتیاز کسب کرده اند. آنها 11 بازی خانگی لیگ را برده اند و تنها دو تیم برتر در بازی های خانگی گل کمتری دریافت کرده اند. هیچ گلی در چهار بازی گذشته خود در خانه خود نخورده اند، نگه داشتن منچستر یونایتد بسیار سخت تر از استون ویلا، برایتون، کریستال پالاس و شفیلد یونایتد است.

منچستر یونایتد دوست دارد از طریق رتبه لیگ به لیگ قهرمانان بازگردد. چهارشنبه آنها از یک باخت مقابل وست هم به مساوی یک یک رسیدند که دومین مساوی موفق آنها بود. این امتیاز آنها را به رتبه سوم در جدول رساند، بالاتر از چلسی به علت تفاضل گل بهتر. آنها فقط باید از شکست در این بازی برای بازگشت به لیگ قهرمانان اجتناب کنند. پیروزی در این بازی آنها را به رتبه سوم میرساند اما مساوی آنها را به چهارم می برد اگر چلسی ولوز را شکست دهد. یونایتد در این فصل همیشه بهترین نبود. تنها هفت بازی خارج از خانه لیگ را برده اند با پنج تساوی و شش شکست. با این حال، پنج پیروزی خارج از خانه آنها در ۹ بازی اخیر بوده و در شش بازی اخر خود شکست نخورده اند. سه بازی آخر را با هشت گل زده برده اند و هیچ گلی دریافت نکرده اند. این توانایی دفاع از خانه به همان اندازه پیشرفت در افزایش تعداد گل ها به دست آمده است. قبل از این شش بازی شکست ناپذیر، یونایتد در 16 از 17 بازی لیگ گل دریافت کردند. آنها فقط یک امتیاز برای تایید پایان دادن فصل در رتبه چهارم نیاز دارند، اما می توانند کار را با پیروزی در اینجا به پایان برسانند.

نکات کلیدیLEICESTER – MANCHESTER UNITED  در سایت وان ایکس بت (1xbet)

  • منچستر یونایتد در شش بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ شکست ناپذیر است.
  • منچستر یونایتد در شش بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر چهار پیروزی کسب کرده است.
  • منچستر یونایتد در هیچیک از سه بازی خارج از خانه خود در لیگ گلی دریافت نکرده است.
  • دفاع لستر سیتی متناقض است و حمله یونایتد می تواند آنها را مجازات کند.
  • منچستر یونایتد در سه بازی آخر خود که مقابل لستر سیتی پیروز شده است.
  • لستر سیتی 11 بازی بدون برد مقابل منچستر یونایتد پشت سر گذاشته است.

 نتیجه گیری بازی در سایت وان ایکس بت (1xbet)

 در ژانویه ، لستر سیتی 14 امتیاز جلوتر از منچستر یونایتد بود اما از آن زمان برای آنها اشتباه پیش رفت.  این اتفاق همراه با فرم بسیار بهبود یافته یونایتد ، سیتی را در معرض خطر ناپدید شدن در لیگ قهرمانان قرار می دهد.  اگر در ابتدای فصل به آنها پیشنهاد جایگاه پنجم را میدادید آنها دست شما را میبوسیدند اما الان ناامید کننده است.  فرم آنها در بازی های خانه خوب است ، اما بردهای اخیر آنها مقابل تیم هایی بوده که یا ضعیف بوده اند یا در بازی های خارج از خانه مشکل داشتند.  حمله یونایتد ممکن است در این بازی به خوبی بازی کند ، آنها را حمایت کنید تا پیروزی را در بازی کسب کنند و در رده سوم جدول قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید