بیمه فرم پیش بینی در وان ایکس بت

بیمه پیش بینی یک آپشن جدید است که با آن شما می توانید فرم پیش بینی خود را بیمه کنید و در صورت باخت مبلغ برگه پیش بینی به اکانت شما بازگردانده میشود

آموزش بیمه فرم پیش بینی در وان ایکس بت

 شما می توانید برای مثال 100 درصد برگه ی پیش بینی خود را بیمه کنید درصد بیمه به این معنی است که اگر شما 100 درصد از برگه پیش بینی را بیمه کنید تمام مبلغ پیش بینی در صورت باخت به اکانت شما اضافه می شود یا اگر 50 درصد را بیمه کنید نصف مبلغ پیش بینی در صورت باخت به اکانت شما اضافه می شود.

به عنوان مثال شما در بر روی یک فرم با ضریب 1.8 و به مبلغ 100 هزار تومان شرط بسته اید

خب شما به عنوان مثال می خواهید 100 درصد برگه پیش بینی خود را بیمه کنید(هر درصدی از برگه پیش بینی را بخواهید میتوانید بیمه کنید در انتخاب آن آزاد هستید )به شما مبلغ 47 هزار تومان بابت هزینه ی این بیمه پیشنهاد می دهد. اگر شما با این مبلغ موافقت کنید این مبلغ به عنوان هزینه بیمه از موجودی شما کسر می شود.

۱. اگر پیش بینی شما برنده شود کل مبلغ پیش بینی شما یعنی 180 هزار تومان پرداخت می شود.

۲. اگر پیش بینی شما بازنده شود مبلغ 100 هزار تومان به شما پرداخت می شود. زیرا شما 100 درصد پیش بینی خود (یعنی تمام مبلغ پیش بینی) را بیمه کرده اید.

برای بیمه کردن پیش بینی خود ابتدا وارد سوابق پیش بینی شوید و روی گزینه روی گزینه های بیشتر(علامت کاغد)در بالای صفحه گوشه سمت چپ کلیک کنید و از بین گزینه هایی مانند فروش و اصلاح فرم و ….. شما گزینه بیمه را انتخاب کنید  و سپس ابتدا درصد ای از فرم را که میخواهید بیمه کنید را انتخاب کرده و بر روی ادامه کلیک کنید، در این مرحله به شما نشان داده میشود که شما چند درصد از فرم خود را بیمه کرده و اینکه هزینه بیمه چقدر می‌شود اگر که موافق بودید ادامه میدهید در غیر اینصورت بر روی لغو کلیک میکنید

دیدگاهتان را بنویسید