راهنمای بازی بمب GO در وان ایکس بت

وان ایکس بت  بسیاری از CS: نوآوریهای GO به جای تسلط بر عناصر حمایتی بر توسعه سلاح ها تمرکز دارند.  در حالی که داشتن سلاح قدرتمند کاملاً مهم است ، استفاده از عناصر حمایتی برای پیروزی تیم شما بسیار مهم است.  در این مقاله شما را با انواع نارنجک های Counter-Strike: Global Offensive راهنمایی می کنیم و مزایای آنها و چگونگی بهره‌برداری از آنها را توضیح خواهیم داد.

 را Flashbang:

 1xbet هنگامی که Flashbang را پرتاب می کنید ، هر کسی را که قادر به دیدن آن باشد ، زحمت می کشد و کور می کند.  هر بازیکن می تواند همزمان دو نارنجک ببرد.  با این حال ، توجه داشته باشید که Flashbang هم روی بازیکن و هم تیمی هایش تأثیر می گذارد.

 تأثیرات این سلاح بستگی به این دارد که طرف مقابل شما چقدر نزدیک است.  اگر حریف شما به او نزدیک باشد ، می تواند آنها را به مدت 5 ثانیه از جمله نابینایی کامل برای حدود 2 ثانیه کور کند.  در اصل ، هر چه حریف دورتر باشد ، اثر ضعیف تر است.  اگر در سمت T هستید و باید یک میدان بمبی وارد کنید ، باید یک Flashbang را به قسمت بمب پرتاب کنید و سپس برای محافظت از خود در برابر گلوله ها عجله کنید.

نارنجک دود

 CS: مه و بمب های دودی در بین بازیکنان بسیار محبوب است.  اگر آنها را در قسمت CT قرار دهید ، می توانید از ورود Ts به منطقه بمب جلوگیری کرده و مخالفان خود را مجبور کنید که به سمت قسمت دیگری از نقشه حرکت کنند.  روش دیگر ، شما می توانید یک منطقه بمب را با دود در سمت T جدا کنید.  تصاحب منطقه بمب های Ts bombas بسیار ساده تر خواهد بود.

 تأثیر اسلحه 18 ثانیه طول می کشد.  بمب دود یک دیواره دود خاکستری مبهم را تشکیل می دهد که می تواند برای جلوگیری از ورود به محل بمب استفاده شود.  با این وجود ، عبور از دود توصیه نمی شود ، اما سلاح شما برای دشمن شما قابل مشاهده خواهد بود.  قبل از اینکه شانس شناسایی آنها را داشته باشید ، برای انتخاب تیم مقابل بیشتر باز می شوید.  استفاده از نارنجک دود با هم تیمی های شما بسیار مؤثر خواهد بود.

 انفجار بمب:

 این نوع سلاح مخالفان اطراف را نابود می کند و یک انفجار کوچک ایجاد می کند.  تأثیر ناشی از این امر به فاصله حریف تا انفجار بستگی دارد.  هرچه به انفجار نزدیکتر باشید ، دشمن شما بیشتر صدمه می زند.  اما ، مهم نیست که حریف شما با نارنجک چقدر نزدیک است ، شما نمی توانید او را بکشید.  البته اگر زندگی کم باشد ، این امکان پذیر است.

 از تجهیزات به چندین روش قابل استفاده است.  یکی از آنها دشمنان شما را به همراه هم تیمی های خود پرتاب می کند.  یا می توانید سلاح خود را برای سناریوهای 1v1 ذخیره کنید تا از حریفان خود محافظت کنید.

مولوتف

 Molotovs می تواند برای حمله و دفاع استفاده شود زیرا در هنگام ورود به محل بمب می توانند از سطوح مختلف پرش کنند.  چنین سلاح قدرتمندی می تواند زوایایی را که دور از دسترس نیست پاک کند و یا دسترسی به سایت بمب را مسدود کند.

 گزینه دیگر پرتاب بمب برای جلوگیری از خنثی کردن مخالفان بمب است.  قبل از پرتاب نارنجک ، به یاد داشته باشید که باید بدانید که خطوط نارنجک چگونه کار می کنند.  اگر آن را به سمت زمین پرتاب کنید ، می شکند و باعث گسترش شعله های آتش در آن منطقه می شود.  آنها همچنین می توانند از دیوارها پرش کنند تا قبل از خرد شدن بیشتر حرکت کنند.

 بمب های تحریک آمیز می تواند برای مسدود کردن منطقه و جلوگیری از عبور دشمن از آن استفاده شود.  چنین سلاحی مشابه با همتایان خود ، به همین میزان خسارت وارد می کند و مدت زمان یکسانی را دارد.  آنها همچنین می توانند از دیوارها پرش کنند و آتش سوزی این نارنجک ها به سرعت توسط یک بمب دودی مناسب از بین می رود.

 دزد بمب:

 هدف اصلی از Decoy Bomb منحرف کردن تیم دشمن است.  به مدت 15 ثانیه صدای قدرتمندترین اسلحه بازیکن را پخش می کند.  با پایان یافتن این 15 ثانیه ، نارنجک با از بین بردن دشمنان اطراف منفجر می شود.

 یکی از موثرترین راههای استفاده از این سلاح ، فریب دادن دشمن به فکر آنها است که او یک نارنجک را شلیک کرده است.  گزینه دیگری ممکن است زمانی مفید باشد که تیم شما از نارنجک های دودی برای مسدود کردن مسیر استفاده کند.  با پرتاب یک دکو به درون دود می توانید مخالفان خود را متقاعد کنید که وارد منطقه شده اید.

 نارنجک یک تجهیزات مکرر اما نادیده گرفته شده در CS: GO است.  در صورت استفاده صحیح ، آنها می توانند زندگی شخصیت شما را نجات دهند و شما را به سمت پیروزی سوق دهند.  برای بهبود مهارت های خود باید یاد بگیرید که چگونه از اسلحه ها به طور موثر استفاده کنید  با ما همراه باشید تا در مورد بهترین استراتژی های CS: GO و آخرین اخبار صنعت eSports اطلاعات بیشتری کسب ک

دیدگاهتان را بنویسید