وان ایکس بت1xbet جوایز چرخ بازی

 سایتی 1xbet که در بخش Gaming Wheel بازی خواهید کرد جوایز عالی منتظر شماست.  شما می توانید جوایز بسیاری از جمله SONY Playstation 4 Pro را کسب کنید.  حال اجازه دهید نگاهی به جزئیات کمپین بیندازیم.

 با چرخاندن چرخ شانس در جشن جایزه می توانید جوایز خوبی کسب کنید که می توانید با جمع آوری امتیاز برای برنده های خود از 0.90 TRY یا بیشتر شرکت کنید.

جوایز وان ایکس بت

SONY Playstation 4 Pro

 Xbox ONE

 نینتندو سوئیچ

 آیفون XR

 سامسونگ گلکسی s10

 امتیاز جایزه یا تبدیل چرخ خوش شانس: 5 تا 1000 امتیاز تبلیغاتی یا 5 تا 50 تبدیل چرخ خوش شانس در بخش برد وجود دارد.  با این چرخه ها می توانید درآمد خود را چندین برابر کنید.  چرخه چرخ پس از کسب 150 امتیاز فعال می شود.  امتیازاتی که جمع می کنید قابل انتقال نیستند و نمی توانند به چرخه بعدی Gaming Wheel منتقل شوند.  بدون استفاده از موجود نمی توانید یک مورد جدید دریافت کنید.  شرایط کمپین دوستان هستند:

 1. فقط کاربران ثبت نام شده می توانند در ارتقاء شرکت کنند.  شما می توانید با ورود به وب سایت ما به آدرس فعلی برسید و سپس با پر کردن قسمت های زیر ثبت نام کنید: نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن (باید فعال شود) ، نامه الکترونیکی ، کشور و شهر محل سکونت.

 2. ارتقاء از 24 مه تا 26 ژوئیه 2019 معتبر است.

 3. شرکت کنندگان ممکن است شرطها را در هر زمان در طول دوره تبلیغاتی قرار دهند (هر روز شرط لازم نیست).

 4. تعداد شرط نامحدود است.

 5. در 1xGames ، امتیازات به طور خودکار در صفحه تبلیغات برای درآمد شما حداقل 0.90 TRY ارائه می شود.

 6.Promotion فقط برای یک نفر از همان آدرس IP ، همان رایانه شخصی ، همان خانواده معتبر خواهد بود.

 7. شرط های ساخته شده با استفاده از پاداش ها درج نمی شوند.

 8. هیچ امتیاز برای شرط بندی های ساخته شده با استفاده از پاداش (دو برابر ، بازپرداخت ، شرط های رایگان) اهدا نمی شود.

 9.  بازی های 1xGames زیر در بخش تبلیغات قرار نمی گیرند: Pachinko ، DKO Dice، DKO Roulette.  لیست بازی های موجود 1xGames ممکن است در نسخه های رومیزی و موبایل متفاوت باشد و ممکن است در هر زمان تغییر کند.

 با توجه به این شرایط می توانید از جوایز و جوایز سودمند برخوردار شوید.  سایت 1xbet همچنان به توزیع جوایز عالی به مشتریان ادامه می دهد.  به عنوان مثال ، نرخ جایزه سپرده 1xbet در حال حاضر 200٪ است.  شما می توانید ما را دنبال کنید تا چنین فرصتهایی را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید